Google Partners’ın Katılacağı Dijital Pazarlama Etkinliğimiz 08 Mart Tarihinde Bilkent Cyberpark’ta!

Total
Shares

Türkiye’nin fark yaratan dijital pazarlama ajansı Flatart, Google Partners işbirliği ile 08 Mart tarihinde Bilkent Cyberpark’ta etkinlik düzenleyecek. Etkinlik, markasını Google dijital pazarlama çözümleri ile bir adım ileriye taşımak isteyen yöneticilere seslenecek.

Etkinliğin ilk oturumunda, Google Partnes pazarlama uzmanı Özgür Deniz Aydın nokta atışı dijital pazarlama tekniklerini aktaracak. Özgür Deniz Aydın’ın “Online Tüketici Davranışları” sunumu saat 10.00’da başlayacak.

İkinci oturumda Flatart Agency Dijital Pazarlama Direktörü Emre Elbeyoğlu “Reklam Verimliliğinizi Arttıracak 3 Google Dijital Pazarlama Aracı” adlı sunumunu gerçekleştirecek.

İşletmeniz için güncel ve popüler dijital pazarlama trendlerini aktaracağı sunumda, Google araçları ile markanızı dijital dünyada ön plana çıkaracak önerilerde bulunulacak.

Son oturumda ise Flatart Agency Marka Yöneticisi Murathan Yıldırım tarafından “2018’te Öne Çıkan 5 Dijital Pazarlama Çözümü” sunumu yapılacak.

Bu sunumda ise işletmenizin dijital pazarlama yolculuğunda takip etmesi gereken stratejik adımlar aktarılacak.

Etkinlik 08 Mart Perşembe günü saat 09.00’da Bilkent Üniversitesi Cyberpark TTGV Kıvılcım Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Ankara’nın seçkin markaları ile Networking yapma fırsatı bulacağınız etkinlik, Liva Pastacılık Sponsorluğunda kahvaltı ikramı ile başlayacak.

Katılımlarınızın size ve markanıza değer sağlayacağı bu etkinliğe hemen kaydolmak için linke tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hoşunuza Gidebilir

Güçlü Bir Dijital Pazarlama Stratejisi Oluşturmak İçin Yapmanız Gerekenler

Çağımızın giderek değişmesiyle ve ihtiyaçlarımızın farklılaşmasıyla, beraber reklamcılık sektöründe de dijital platformlar, pazarlama dinamiklerine yön vermeye devam ediyor. Markanızın dijitalde yer alması ve ses getirebilmesi için dijital pazarlama stratejileri üzerinde yoğunlaşmanız gerekiyor.…
Devamını Oku

Yeni Başlayanlar için: Google Ads’de Uygulanması Gereken 5 Optimizasyon Önerisi ✅

Google Ads’in kapsamını, sertifika sınavlarından, aldığınız eğitimlerden, okuduğunuz makalelerden biliyorsunuz. Teoride anlatılan her şey bir mantığa dayalı ve güzel. Fakat hesap yönetmeye başladığınızda, Google Ads’e dair bilgi birikiminizin yetersiz kaldığını…
Devamını Oku